Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Witamy

Jesteśmy działającą na rynkach międzynarodowych firmą handlową specjalizującą się w elementach złącznych do rurociągów. Naszym celem jest zapewnienie możliwie najlepszego zaopatrzenia dla Twoich projektów i produkcji.

FLABOFORM to Twój wyspecjalizowany partner w zakresie dostosowanych do zapotrzebowania dostaw kołnierzy, kolan i kształtek. Nasza oferta obejmuje także odkuwki, wywijki, kołnierze luźne, rury i armaturę we wszystkich wymiarach, wykonane ze stali węglowej, nierdzewnej i różnych gatunków wysokostopowych.

Nasze zdecentralizowane centra dystrybucji gwarantują zarówno lokalizację w niewielkiej odległości od klienta, jak również wysokiej jakości usługi konsultingowe. Centra dystrybucyjne w Waghäusel i Essen wyposażone są w najnowsze technologie składowania i zarządzają ponad 12 tys. artykułów dostępnych od ręki. Dzięki naszej siedzibie głównej w Waghäusel oraz oddziałom zlokalizowanym w Essen, Lipsku i Norymberdze oraz w Polsce (Tychy) i Czechach (Ostrava) jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom zoptymalizowane i zindywidualizowane usługi w dowolnym momencie.

Jako członek Grupo Cuñado, w skład której wchodzą wyspecjalizowani dostawcy rur, zaworów, armatury i tym podobnych artykułów, wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów dzięki możliwości dostarczania pełnych pakietów orurowania oraz usług o wartości dodanej, jak np. nasz Integralny Serwis Dostaw (Integral Supply Service).

 
WAGHÄUSEL | ESSEN | LEIPZIG | NÜRNBERG | OSTRAVA | TYCHY